Verantwoordelijken per afdeling

 

Aankoop

Bart Brokken    

Kristel d'Exelle

0491 71 48 95

0479 97 04 12

aankoop@azmonica.be

U kan hier de aankoopvoorwaarden van AZ Monica nalezen.

U kan hier het integriteitsbeleid van AZ Monica nalezen.

U kan hier het stalenbeleid van AZ Monica nalezen.

 

Administratie

Jean Pierre Van de Sande

03 240 20 27        

jean.pierre.van.de.sande@azmonica.be

Apotheek

Sophie Haverhals               

03 240 25 36          

sophie.haverhals@azmonica.be

Boekhouding

Fons Van Camp                

(financieel directeur)

03 240 27 29          

fons.van.camp@azmonica.be

Guillaume Matthyssens       

(hoofdboekhouder)

03 240 27 30

guillaume.matthyssens@azmonica.be

Communicatie

Lieve Dierickx                    

03 240 20 29          

lieve.dierickx@azmonica.be

CSA - Sterilisatie

Sylvia Lesseliers                 

03 240 25 37          

sylvia.lesseliers@azmonica.be

IT

Reinhart Maertens              

03 821 34 30          

reinhart.maertens@azmonica.be

Keuken

Kurt Wauman     

(AZ Monica)

03 320 56 89

kurt.wauman@azmonica.be

ELs Hermans

(campus Antwerpen)

03 240 28 90 keukenca@azmonica.be

Rudi Van Gompel

(campus Deurne)

03 320 56 81 keukencd@azmonica.be

Elie Luyckx

(hoofd hoteldiensten)

03 240 28 43       elie.luyckx@azmonica.be

Medische registratie

Medische registratie            

03 240 29 70          

info@azmonica.be 

Ombudsdienst

Vic Mees          

03 320 56 08          

ombudsdienst@azmonica.be

Onthaal 

Anita Wijns                        

(campus Antwerpen)         

03 240 28 22          

anita.wijns@azmonica.be

Linda Bemelmans

(campus Deurne)

03 320 50 13

linda.bemelmans@azmonica.be

 

Opnameplanning

Christel Van der Heijden         

03 320 50 08        

opnameplanning@azmonica.be

Personeelsdienst

Ann Slaets                         

(personeelsdirecteur)  

03 320 56 01          

ann.slaets@azmonica.be

Katrin Vandael

(stafmedewerker)

03 240 27 72

katrin.vandael@azmonica.be

 

Verpleging

Ga naar Verantwoordelijken verpleging



Auteur: Lieve Dierickx
Laatste aanpassing: 30/08/2018