Leden Borstkliniek AZ Monica

 

De Borstkliniek AZ Monica is een multidisciplinaire kliniek waarbij specialisten uit verschillende medische domeinen betrokken zijn bij de behandeling van borstkanker. De leden van de Borstkliniek behandelen elke borstpatiënt in groepsverband. Na het stellen van de diagnose bespreekt het borstteam de problematiek per patiënt en geeft het team advies over de beste aanpak.

 

 

 

drdegriecknathalie_3.jpg

Dr. Nathalie Degrieck

Coördinator Borstkliniek

Borstchirurg

drcolpaertsteven_1.jpg

Dr. Steven Colpaert

Plastisch chirurg


sevilayaltintas.jpg

prof. Sivilay Altintas

Oncoloog

 

forcevillekathleen.jpg

Dr. Kathleen Forceville

Oncoloog

drserrienbart_2.jpg

Dr. Bart Serrien

Beeldvorming

drmortelmanseva_2.jpg

 

Dr. Eva Mortelmans

Beeldvorming


drlockefeerfabrice_1.jpg

Dr. Fabrice Lockefeer

Weefselonderzoek

 

 

drcharelskarina_3.jpg
Dr. Karina Charels

Weefselonderzoek

 


DR._PALIT_GÃœLSEREN.JPG

Dr. Gülseren Palit

Gynaecologie

drvanderkamsabine.jpg

Dr. Vanderkam

Radiotherapie

DAEMS-KATINA-BORSTPSYCHOLOGE.jpg

 

Mevr. Katina Daems

Psycholoog

katina.daems@azmonica.be

kim fransen_1.png


Mevr. Kim Fransen

Borstverpleegkundige

borstkliniek@azmonica.be

EL_MOKKADEM_F_MAATSCH_ASS.JPG

 

Mevr. Fatiha El Mokkadem

Sociaal Assistent

Fatiha.el.mokkadem@azmonica.be

thomis_nathalie.JPG

 

Mevr. Nathalie Thomis

Hoofdverpleegkundige hospitalisatie

nathalie.thomis@azmonica.be

GEENENS_MIA_-_VERANTW_DH_ONCO.JPG

 

Mevr. Mia Geenens

Hoofdverpleegkundige

oncologisch dagziekenhuis

mia.geenens@azmonica.be

cattellion_carine.JPG

 

Mevr. Carine Cattellion

Hoofdverpleegkundige

chirurgisch dagziekenhui

carine.cattellion@azmonica.be

verschueresophie.JPG

 

Mevr. Sophie Verschuere

Hoofdverpleegkundige plastische heelkunde

sophie.verschuere@azmonica.be

pattijnkate.JPG

 

Mevr. Kate Pattijn

Fit@Move revalidatie

kate.pattijn@azmonica.be

Veerle_Verstraeten.jpg

 

Mevr. Veerle Verstraeten

Haarwerken

haarzorg.veerle@telenet.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Auteur: Lieve Dierickx
Laatste aanpassing: 23/01/2019